Новини

Studio KAPI разом із Анастасією Фалілеєвою готують новий фільм: перші фото проєкту

Studio KAPI разом із режисеркою Анастасією Фалілеєвою розробляють концепцію нового короткометражного анімаційного фільму у техніці stop motion – «Ворожіння». Проєкт створюється за підтримки Українського культурного фонду.

Це історія про молодого успішного сценариста Кіо, який переживає творчу кризу і розчарування у собі. Втомившись безуспішно боротися проти забобонів, очікувань і нереалістичних вимог до себе, він вирішує звернутися до місцевої ворожки за порадою. Натомість отримує лише ключі від старого мотоцикла...


"Я прагну перетворити цю складну і болісну історію на загадкову пригоду лабіринтами свідомості героя. Щоб тема не лякала глядача, а вела за собою глибше у вир цікавинок світу ворожки та надавала тверезості погляду через героя Кіо. Щоб хотілося зазирнути ще далі і продовжити пошук себе з новими силами після перегляду фільму", – зазначила Анастасія.


Характерною рисою фільму "Ворожіння" є те, що анімаційний світ створюється із мотлоху – картонних коробок, пляшок, паличок, уламків біжутерії та сувенірів, клаптиків тканини і паперу, старих упаковок. Разом з тим, режисерка Анастасія Фалілеєва так майстерно приховує це у кадрі, що й не здогадаєшся. Таким чином можна перетворити непотріб у мистецтво і не продукувати сміття, а навпаки - давати предметам неочікуване друге життя.

Окрім екологічного значення, такий підхід робить фільм унікальним у візуальному плані, адже навряд можна побачити в іншій стрічці щось на кшталт непотрібного маленького глечика, привезеного режисеркою з Пирогово 10 років тому.

Слідкуйте за новинами також на сторінці у Facebook.